Sepetim

Prefabrik Havuzlar

Prefabrik Havuzlar
Yeni
Ürün
Prefabrik Havuzlar
Kargo Bedava
600 TL ve üzeri alışverişlerde
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Prefabrik Portatif Hazır Havuz

Üstün Teknoloji, Kusursuz Tasarım

Alman mühendislik ve kalitesiyle üretile, MTH Sunnypool firmasının güvencesi altında olan Prefabrik Havuz ‘larda 3 farklı kurulum düzeni (Gömme, Yarı gömme ve Zeminüstü)bulunmaktadır. 15 m2 den 200 m2 ye kadar Alternatifli boyutları ile her isteğe ve beklentiye cevap verir.

Anti Bakteriyel Kaplama, Hijyenik Su KalitesiHavuz civarı ANTİ-FAOULING P.V.C Püskürtme katmanı sayesinde mikro organizmaların, yaşam ortamları oluşumu engellenmiştir.

Prefabrik havuzlarda Liner adı verilen özel vinil kaplama malzeme kullanılmaktadır. PVC malzeme kullanılarak üretilen Liner, anti bakteriyel özellik taşıması nedeniyle mantar ve bakteri üremesini engeller, su geçirmez, seramik veya boyanmış havuzlara göre çok daha kaliteli, ekonomik ve tüm iklim koşullarına karşı dayanıklıdır.

 

% 100 Sızdırmazlık GarantisiAnti U.V yüksek rezistanslı anti fouling 80 /100 destek malzemeli tek parça liner sayesinde kesin sızdırmazlık sağlar. Liner Kaplama Esnek yapısı ,yüksek uzama katsayısı sayesinde, Depremden ve Yer hareketlerinden kesinlikle etkilenmez. Zeminde oluşabilecek oturma ve çökmelerden doğan kırık ve çatlaklardan kesinlikle su kaçağı oluşmaz.

Filtrasyon Sistemi ve YapısıHavuzumuzun temizliği tüm dünyada tercih edilen kum filitrasyon sistemi ile yapılır. Bu sistem esasına göre; su sürekli bir biçimde kum tankının içine alınarak burada bulunan quartz kumdan geçirilir ve su içindeki 20 mikrona kadar olan partüküller tutulur ve tanktan havuzu temiz su çıkışı olur.

Prefabrik Havuz Hakkında Bilgi Almak için Lütfen Firma Yetkilimiz İle İletişim KurunTelefon : 0530 776 33 72

Bunlar da İlgini Çekebilir

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05537178828