Sepetim

Dolphin Hybrıd Vakumlu Havuz Süpürgesi

Dolphin Hybrıd Vakumlu Havuz Süpürgesi
-29 %
Dolphin Hybrıd Vakumlu Havuz Süpürgesi
Kargo Bedava
600 TL ve üzeri alışverişlerde
Day
Hour
Min
Sec
3.335,00TL
4.700,00TL
Vergiler Hariç: 3.335,00TL

Dolphin RS1 Vakumlu otomatik havuz süpürgesi

Garanti: 24 Ay

havuz robotları

Yüzme havuzu vakum hattına bağlanır

Dolphin Hybrid RS 1, yosun ve bakterileri temizlemek için havuz tabanını iyice temizleyen bir fırça ile donatılmış tek emiş temizleyicisidir.
Dolphin Hybrid RS1'den% 40'tan fazla tasarruf edin. Bu emme havuzu temizleyici uygun maliyetlidir ve temizleyiciyi çalıştırmak için havuz suyu akışının gücünü elektriğe dönüştürmek için benzersiz ve yenilikçi bir teknoloji kullanır.
Dolphin Hybrid RS1'in Özellikleri:
Elektrikle Kendiliğinden Çalışan Sistem - Hybrid RS 1, tarama sistemi için elektrik üretmek amacıyla havuz suyu sirkülasyonunu kullanır. LED göstergesi normal çalışmayı ve debi oranlarını gösterir.
Sürüş sistemi- Elektrik şalteri verimli, hızlı ve hassas manevra için tahrik dişlisini çalıştırır. Duvar sensörü, eğim tırmanma ve tahliye kaçış yetenekleri.
Havuz Kapsamı - CleverClean tarama algoritması mükemmel ve verimli havuz kapsamı sağlar. Yaklaşık 1.5 saat içinde orta büyüklükte bir havuzu kapsar.
Uzunluğu 10 metreye kadar olan ev havuzları için uygundur. Çalışması için 0.75hp filtrasyon pompası gerekir.
Temizleme Yetenekleri - Maytronics patent başvurusu yapılmış, süper verimli türbin, türbin içerisinden filtreye sürekli kir iletilmesini sağlar.
Küçük meşe palamudu, uzun palmiye yaprakları ve diğer kaba enkazlar da dahil olmak üzere pürüzlü kalıntıları bile sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti eder. Verimli bir emiş odası, havuzu tararken temiz bir yol bırakır.
CleverClean yazılımı, robotun bir duvara veya bir nesneye ne zaman ulaştığını tanımlar ve robotu tarama desenine verimli bir şekilde geri döndürür. Mekanik ve yazılım sistemlerini kullanarak drenaj örtüleri gibi engellerin üstesinden gelir.
Enerji Tasarrufu - Dolphin Hybrid RS 1, havuz pompasının enerjisinin minimum düzeyde kullanımını gerektiren çok kısa bir sürede tüm havuzu temizleyecektir.
Birlikte Verilen Aksesuarlar
Skimmer adaptörü, 90 derece Adaptör, Otomatik Emniyet Valfi, Akış Göstergesi.  Hortumun son bölümüne (sıyırıcıdan önce) bağlanan 200 mikronluk ince bir filtreleme kabı ek bir filtrasyon katmanı sağlar, bu, ana havuz filtrasyon sisteminin yükünü azaltır.

Bunlar da İlgini Çekebilir

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05537178828
Instagram
Havuz Marketi
YouTube
Havuz Marketi