Sepetim

Soft Beyaz Işık Led Havuz Ampulü

Soft Beyaz Işık Led Havuz Ampulü
-35 %
Soft Beyaz Işık Led Havuz Ampulü
Kargo Bedava
600 TL ve üzeri alışverişlerde
Day
Hour
Min
Sec
160,00TL
245,00TL
Vergiler Hariç: 160,00TL

Soft Beyaz Işık Led Par 56 Havuz Aydınlatma Ampulü

Led Havuz Ampulleri 24 Ay Garanti

Led Su Altı Havuz Aydınlatma Ampulü

LED'ler, geleneksel halojen havuz ampulleri için kullanım ömürleri 1.000 saatin aksine led havuz ampulü 100.000 saat hizmet ömrüne sahiptir ve her LED havuz ampulü, güç tüketiminde% 90'a varan enerji tasarruf sağlar.
Ürünün gövdesi, difuze ya da şeffaf  ön cam kısmı, özel tasarımı, iç Alu-PCB yapısı, kullanılan smd Led'lerin High-end Led havuz ampulleri olması nedeniyle ve ön cam çift kanal teknolojisi ile ürün su altı şartlarında ve havuz kimyasallarının zorlayıcı etkilerinden korunarak uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabiliyor.
Kullanıcıların mevcut Havuz aydınlatma sistemlerindeki klasik Par 56 halojen havuz  ampullerini Par 56 omega pool led havuz ampulleri ile değiştirmeleri çok kolay ve ekonomik bir çözüm haline geliyor ve daha etkili görünümler ve görsel ışık şöleni sunuluyor.
Özellikle amatör ve profesyonel havuz işletme kullanıcıları arasında, mevcut bulunan eski tip havuz halojen led havuz ampulleri hızlı bir şekilde yerine led havuz ampullerine tercih etmekte.
Led havuz ampullerinin en önemli özellikleri başın'da sabit renkler hariç  RGB/denilen renk değiştirebilen havuz aydınlatma ampulleri çoklu renk değişim ve renkler arası geçiş özelliği ile dikkat çekmekte

Havuz Aydınlatma Armatürü Teknik Özellikleri

Koruma sınıfı : İp 68
Güç: 30 Watt/12Volt
Çalışma Voltajı:12 volt dc ve 12 volt ac
Koruma: Akım kontrollü
Lümen:Beyaz ışık 3400 lümen
Lümen:Gün Işığı 3200 lümen
 Lümen:Mavi 2700 lümen
Garanti: 2 Garanti
Not:Yeni model omega pool led havuz aydınlatma ampulleri yüksek akım kontrollü olmaları sebebi ile uzun ömürlü ve yüksek lümen değerlerine sahip havuz aydınlatma arma türleridir.

Bunlar da İlgini Çekebilir

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05537178828
Instagram
Havuz Marketi
YouTube
Havuz Marketi